Siig Usb 3.0 Активни Repeater Кабел . На 20 милиони Тип на Производ: Прибор/Сигнал Трупци/Засилувачи

Siig Usb 3.0 Активни Repeater Кабел . На 20 милиони Тип на Производ: Прибор/Сигнал Трупци/Засилувачи

Достапно за вашата нарачка
DEN 4615.68
Залиха:

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Додатоци.Сигнал Трупци/Засилувачи.SIIG USB 3.0 Активни Repeater Кабел - 20М SIIG USB 3.0 Активни Repeater Кабел - 20М USB 3.0 АКТИВНИ REPEATER КАБЕЛ-20М USB 3. ТИП на ПРОИЗВОД/ КАТЕГОРИЈА : Јачина на Repeater ДЕЛ# = JU-CB0811-S1 Производителот Гаранција : 3 Година Ограничена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата