98Cm(38Inch) Мрзливи Сузан Плочата Ротирачки Служат Калено Стакло Круг Tabletop Фах Круг Трпезариска Маса Тешки Роденден Партии Дома

98Cm(38Inch) Мрзливи Сузан Плочата Ротирачки Служат Калено Стакло Круг Tabletop Фах Круг Трпезариска Маса Тешки

Достапно за вашата нарачка
DEN 311.76
Залиха:

вреди да се има : им Служи јадења со семејството-стил или прикаже вашиот најнов декоративни акценти со овој мрзливи сузан, мора да се има во секое јадење простор.Силна носивоста : Направена од загрози-отпорни калено стакло, овој објект има разновиден, јасно гледаме дека беспрекорно се вклопува во сите стилови на оркестарот.Анти-навалите : контра-избалансиран тежина системот го спречува вашиот јадења од ѓубрето, и 360 степен ротација, го прави лесно да го дофати она што го сакате.Погоден за семејство вечера : Одличен за семејство-стил оброци со децата, само брзо се вртат на овој мрзливи сузан и може да се дофати секунди во секунди.Лесен за чистење : овој дел може да се избриша надолу по вечерата со мека крпа.Оваа калено стакло мрзливи Сузан ќе обезбеди забава оброк за вашиот поширокото семејство, и секој може да делат храна.Одлично за ресторани, кујни, хотели, банкети, роденден страни, итн.* Answer : ___________________________ Note : 1. Поради ивица процесот на калено стакло, постои 2cm грешка во конкретната дијаметар на производот и димензија на сликата.2. Центарот дел е блескавата сребро* Димензии (дијаметар) : Φ 98cm (38.5 Инчи)* Калено стакло дебелина : 10mm Products вклучуваат : 1 x мрзливи Сузан.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата