Gimax Prusa i3 MK3 пред насобраните hotend целосен комплет со вжарено сензор, Nuctua фан, PINDA V2 сонда

Gimax Prusa i3 MK3 пред насобраните hotend целосен комплет со вжарено сензор, Nuctua фан, PINDA V2 сонда

Достапно за вашата нарачка
DEN 1360.80
Залиха:

Пакетот Вклучува : 1*V6 hotend комплет 1*Патрон грејачи 24 V40 W 1*104 GT Thermistor 1* Noctua 5 V фан 1* 5015 ладење PWM фан 1*Btech брзини комплет 1* филамент сензор со кабел 1*Pinda V2 сонда 1* Екструдер моторни 3* LM8 UU линеарни лагери 1* OD 13mm текстилни 49cm L 1set PLA печатени делови modname=images&cols=1&colspace=0&rowspace=10&align=center |.Предмет тип : Hotend Комплет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата