Тешки се Движат Кеси, 2 ПАРЧИЊА Алишта Кеси за Обновливи Пластични Џамбо Перење Архивиран Големи Силни Трговски Дома Чување Торба Движат Куќа (Боја : Црна)

Тешки се Движат Кеси, 2 ПАРЧИЊА Алишта Кеси за Обновливи Пластични Џамбо Перење Архивиран Големи Силни Трговски

Достапно за вашата нарачка
DEN 1392.48
Залиха:

Ова е најдобро за складирање торба за чување облека, јоргани, книги или други кујна и градинарски отпад.На врвот страна може да биде целосно отворена и тоа е многу полесно да се организираат, оптоварување и истовар облека, книги, или нешто што сакате да се стави во.Продавница за облека, чевли, влошки, перници, утешители, ќебиња, празник оркестарот и повеќе.Земете овие кеси во патување, пешачење, кампување и повеќе; Колеџ студентите ги користат овие кеси за движење во или надвор од нашиот дом.Одлично за чување облека, purses, чевли и ќебиња, екстра постелнина и сл, или како патуваат ранец.Функција : 1. Лесно да се Use2. Совршен за Moving3. Огромен Storage Specification : Име : Перење Bag Material : Оксфорд Ткаенина и Polypropylene Size : за 80*60*20 cm/31.50*23.62*7.87 in Weight : околу 120 g Packing Листата : 2* Перење Торба.

Кон својствата

Name:
Laundry Bag
Material:
Oxford Cloth and Polypropylene
Size:
about 80*60*20 cm/31.50*23.62*7.87 in
Weight:
about 120 g
Packing List:
2* Laundry Bag :

Најдобри предлози во категоријата