adidas Мажите Премиер Џерси

adidas Мажите Премиер Џерси

Достапно за вашата нарачка
DEN 649.44
Залиха:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Направен во САД и се Увезени.Ребрести V деколте.Пот wicking Climalite ткаенина.Редовно се вклопуваат е поширок на телото, со директно силуета.Земја на потекло : Индонезија.Оваа џерси се направени од издржлив, пот-wicking ткаенина така ќе остане сува и удобно додека гледа вашиот тим пак до presssure на теренот.Тимот детали приказ вашето училиште дух.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата