TJLSS Чувствува Елка Снешко DIY Украси Среќен Божиќ Детска Играчка Нова Година Дома Декорација Фестивал Партија Резерви (Боја : D: D, Големина Покажува)

TJLSS Чувствува Елка Снешко DIY Украси Среќен Божиќ Детска Играчка Нова Година Дома Декорација Фестивал Партија

Достапно за вашата нарачка
DEN 4856.40
Залиха:

Само во главниот производ е продадена, нема други производи се продаваат.Погоден за дом, канцеларија училница и внатрешна декорација.Декорација на вашиот дом, се направи вашиот дом повеќе празнична.Се создава атмосфера за Божиќ вашиот дом.што може да биде безбедно и се користи за долго време.Материјалот е издржлив и може да се користи Применливи сцена : Божиќ, Божиќ подароци Декорирате вашиот дом, се направи вашиот дом повеќе празнична.Се создава атмосфера за Божиќ вашиот дом.што може да биде безбедно и се користи за долго време.Совршен за красат елка и украсете го вашиот дом,канцеларија,итн.Тоа е совршен Божиќ декорација, најдобриот подарок за семејството и пријателите.Спецификација : Материјал:felt Size : како picture Color : како picture Quantity : 1 сет Пакување листа : 1 x Чувствува Елка Снешко DIY Украси Забелешки : 1. Само продаде главни производи, а не на други производи.2. Од упатството мерење се потребни, ве молиме оставете простор од 1 - 3 cm.3. Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.Ве потсетам : По добивањето на пакување, ве молиме проверете пакување и производот внимателно.Ако примен објект е неисправен или има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да се потрудиме да ги задоволат вашите потреби!.

Кон својствата

Material:felt :
Size:
as picture
Color:
as picture
Quantity:
1 set
Packing list:
1 x Felt Christmas Tree Snowman DIY Ornaments :
Notes:
1. Only sell main products, not other products. :
2. Since manual measurement is required, please leave a space of 1- 3 cm. :
3. Due to screen differences, the color may be slightly different from your expected color, please allow. :
Remind:
After receiving the packaging, please check the packaging and the product carefully. If the received item is defective or has any questions, please contact us via email to resolve the problem. We will reply as soon as possible and do our best to meet your needs! :

Најдобри предлози во категоријата