FGH QPLKKMOI Преголеми Сушење Багажник, X Облик - Прилагодливи Тешки Двојно Бар, од не ' Рѓосувачки Челик Домаќинство

FGH QPLKKMOI Преголеми Сушење Багажник, X Облик - Прилагодливи Тешки Двојно Бар, од не ' Рѓосувачки Челик Домаќинство

Достапно за вашата нарачка
DEN 2215.20
Залиха:

Двоен - дупка умре - фрлија алуминиумски конекција го намалува тресењето и го зајакнува стабилност.Затворена легура вратило, ЦПУ crimping појачани плоштадот цевка.Густата умре-фрлија алуминиумски заклучување прави закачалка постабилна и издржливи.Продолжување на семејството е 2,5 метри : проширена верзија на 2.5 метри долго телескопски облека пол е доволно да се направи облека за 6 луѓе се исуши.Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ви посакувам среќен шопинг!.Тип на сушење рек : подот сушење rack Size : large Style : X type Main материјал : не ' рѓосувачки steel Use што простор ќе have Free проширување и проширување помеѓу 1.6 m и 2,5 м, не се ограничени од страна на space Double - дупка умре - фрлија алуминиумски конекција го намалува тресењето и го зајакнува stability Closed легура вратило, ЦПУ crimping појачани плоштадот tube The дебели умре-фрлија алуминиумски заклучување прави закачалка постабилна и durable Lengthen семејството 2.5 meters The продолжената верзија од 2.5 метри долго телескопски облека пол е доволно да се направи облека за 6 луѓе се исуши.Ви благодариме за вашата поддршка и афирмација, ние ќе се стремиме да се направи подобро.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ви благодариме за вашата поддршка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата