Ходникот Складирање Клупата 2-Ниво Дрво Складирање Полица Чевли Рек Кабинет Број на Клупата Седиште Складирање Организатор Footstool за Entryway Дневна Соба и Спалната соб

Ходникот Складирање Клупата 2-Ниво Дрво Складирање Полица Чевли Рек Кабинет Број на Клупата Седиште Складирање

Достапно за вашата нарачка
DEN 904.80
Залиха:

★2-слој дизајн : Две-слој дизајн, простор за складирање е поголем и повеќе практични. ★Мултифункционален дизајн : Овој Чевли Складирање, исто така, може да се користи како седи на клупата,. ★Чевли клупата двојна врата дизајн : да се спречат долго време сместување, прашина влез, ефикасна заштита на чевли чистење. ★Квалитет одделение дрво одбор изградба ви дава цврсти и издржливи складирање отоманската, која може да издржи тежина од 250 KG,па Тоа е, исто така, не се ограничени на само чевли,тоа исто така би suite како место за книги, торби, цвеќиња или дури и додатоци. ★ШИРОКА УПОТРЕБА : Овој чевли решетката е повеќе од само решетката за чевли.овој шик чевли решетката може да се стави насекаде околу вашиот дом, како што гардероба / облекување област , влезот, дневна соба или гаража.Ние сме професионални продавачот со силна производна линија за да се осигураме дека нашиот доволно снабдување.Во исто време, ние, исто така имаат строги квалитет систем за проверка за да се обезбеди квалитетот на нашите производи.Работиме на различни дневни потреби, канцелариски материјали, различни столици, столици , Канцелариски столови, чевли промена на столицата, итн.Име на производ : Складирање Benches Unit : Парче 1 (производот содржи само за чевли клупата и не содржи други предмети.)Материјал : Рамка : wood Size : должина : 80/100cm,ширина : 35.4 см ,висина : 47cm, Боја : Brown Applicable место : Коридор, влезот, дневна соба, спална соба, студија, office Load имајќи : 250kg Washing : Сува крпа избришете-Size : големината прикажан погоре е вистинската стандардна големина.Оваа големина се мери рачно и поради fluffiness на додатен, не може да биде грешка на 1-3cm, ве молиме да се разбере-Слика : сликата е донесена во вид, таму ќе биде боја разлика, ве молиме да се разбере,-Забелешка : се Должи на долго растојание, запечатени пакувања, не може да биде некои вкус по приемот на производот, може да се мијат со вода, или тоа може да биде овошје за еден период на време без да влијаат на нормална.-Имајте на ум 1 : ве Молиме не го стави во влажна средина за долго време.Ве молиме не го изложувајте на сонце подолго време.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата