Паркер Hannifin 42F-10-pk5 Унија, Месинг, 45 Степен Одблесокот Фитинг, 5/8 Одблесокот Цевка x 5/8 Одблесокот Цевка (Пакување од 5)

Паркер Hannifin 42F-10-pk5 Унија, Месинг, 45 Степен Одблесокот Фитинг, 5/8 Одблесокот Цевка x 5/8 Одблесокот Цевка

Достапно за вашата нарачка
DEN 870.00
Залиха:

Сите месинг изградба.Фалсификувани ореви за ладење апликации.Долго ореви за вибрации.U.L.наведени за запаливи течности.Метал-да-метал печат.Производот е унија, Месинг, 45 степен одблесокот фитинг, 5/8 инчи одблесокот цевка x 5/8 инчи одблесокот цевка.Се одликува со сите Месинг изградба, фалсификувани ореви за ладење апликации, долго ореви за вибрации и У Л Наведени за Запаливи течности.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата