kengbi Лесен за Употреба Стакло Машина Висока Јачина на Стакло Машина Плочка Рачни Мулти-Функција Преносни Настроената Дома Стакло Машина Дијамант Сечење Рака Алатк?

kengbi Лесен за Употреба Стакло Машина Висока Јачина на Стакло Машина Плочка Рачни Мулти-Функција Преносни Настроената

Достапно за вашата нарачка
DEN 398.40
Залиха:

ОБИЧАЈ ФОРМУЛИРАН за МАСЛО : Нашата стакло сечење масло е прилагодена и оптимизиран за стакло сечење.Силната способност за подмачкување ќе го заштити главата за сечење многу добро.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Тоа трае само неколку едноставни чекори за да се заврши работата.Нашата единствена автоматско снабдувањето со нафта систем ќе обезбеди производи може да се користи постојано.Оваа рачни плочка настроената сет содржи керамички scribing ролери и керамички настроената, нека лесно можете да отворите керамички.Погоден за керамика, стакло, плочка да се користи, рачни керамички ролери е флексибилност.На рачни стакло ролери се карактеризира со голема возен главата, прави scribing процесот повеќе погодно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата