Паркер W369PLP-12M-8R-pk20 Композитни Притисни-за-Поврзете Фитинг, Цевка на Цевка, Стакло Армирано-6.6, Притисни-за-Поврзете се и BSPT 90 степени Лактите, 12 mm и 3/8, Најлон (Пакување

Паркер W369PLP-12M-8R-pk20 Композитни Притисни-за-Поврзете Фитинг, Цевка на Цевка, Стакло Армирано-6.6, Притисни-за-Поврзете

Достапно за вашата нарачка
DEN 7520.16
Залиха:

Стакло армирано најлон 6.6 тело.Нерѓосувачки челик земи прстен.Нитрилна Д-печат обезбедува позитивен печат на К. Г. на цевка, во двете статичка и динамичка позиции.Датумот за кодирање за да се гарантира квалитет и следливоста.Корозија и хемиска отпорност.Композитни притисни-за-поврзете фитинзи обезбеди едноставен начин на поврзување на цевки за монтирање.Prestolok композитни делови намалување на собранието време со елиминирање на употребата на ракав и затегнување на лешник.Произведени од страна Паркер, Направен во сад.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата