VHOB Интерактивни Куче Играчка Кружи Топката Бие на Отворено Спорт, 2.4 Медиум Солидни Природни Гумени Играчки за Миленичиња Куче на Подарок,DB420 Сина

VHOB Интерактивни Куче Играчка Кружи Топката Бие на Отворено Спорт, 2.4 Медиум Солидни Природни Гумени Играчки

Достапно за вашата нарачка
DEN 743.76
Залиха:

【Производ големина】 : 2.4 инчи, погоден за мали и средни кучиња; тежина 0.066 KG;. 【Безбедно и практично】 : висок отскокнување и висока издржливост.Оваа VHOB тврда гума топката е направена од еколошки материјали и е многу носат-отпорни.Играње на отворено со топката играчки е здрав начин на живот да ви помогне да комуницирате со вашето куче, овозможувајќи му на кучето да се кандидира и скок слободно под вози на топката играчка;. 【Мулти-цел】 : Висок пловни, ова VHOB гумена играчка топката може да се користи во вода; на конкавна-конвексни структура на површината на производот им помага на куче, подобро да се сфати и помага да се исчисти кучето е заби;. 【Не е лесно да се изгуби】 : висока видливост, светли бои се зголеми видливоста и да помогне да се спречи навивачите од донесување;. 【Топло потсетник】 : Кога се купува нова играчка за вашето куче, треба да се избере една играчка која одговара на вашето куче уста форма за да се избегне случајно голтање тоа; најпрво, кога вашето куче не е запознаен со нова играчка, ве молиме да ги надгледуваат тоа.Безбедна за куче заби : Ова VHOB куче играчка топката материјали е многу носат-отпорни;.Не треба да се надува : Може да се користи во вода; на конкавна-конвексни структура на површината на производот им помага на куче, подобро да се сфати;.Висока Видливост, Погоден за фрлање : Светли бои се зголеми видливоста и да помогне да се спречи навивачите од полагање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата