Allegresse Против Стареење 24 Karat Пенење Злато Длабоко Чистење на Лицето | Збогатен со Природни Масла, Екстракти, Антиоксиданси & Витамин E | Ултра Нежен Лицето Измијте за С

Allegresse Против Стареење 24 Karat Пенење Злато Длабоко Чистење на Лицето | Збогатен со Природни Масла, Екстракти,

Достапно за вашата нарачка
DEN 1548.00
Залиха:

✔️ ПЕНЕЊЕ ЗЛАТО ДЛАБОКО ЧИСТЕЊЕ на ЛИЦЕТО : Овој производ е одличен за мазна и blemish склони кожата без сушење ефекти и е формулиран со Zemea Propanediol.Ефикасно ја чисти, помага да се отстрани загадувачи, и нечистотија дека има акумулирано на вашата кожа во текот на денот.Навистина природни и органски начин да се очисти, рамнотежа и да се заштити кожата од понатамошно оштетување. ✔️ ИСПОЛНЕТ СО СЕМИЊА И МАСЛА : длабоко-чистење пенење гел е исполнет со Алое Вера, Пореч Семе и Вечерна Јаглика Нафта, Екстракт од Калинка и Злато во Прав.Ова високо ефикасна формула за чистење на лицето е безбедно и природно, со клучните состојки екстракти од растенија. ✔️ НАПРЕДНИ ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ ФОРМУЛА : Нежно масажа на лицето чистење во лицето и вратот со користење на кружни движења.Овој природен лицето чистење отстранува нечистотијата и нечистотиите, ја подобрува еластичноста на кожата, помага да придавам влогови, мазна, мека на допир и поправки оштетена кожа. ✔️ ОРГАНСКИ и ПРИРОДНИ : Ова злато длабоко чистење на лицето им даде на вашата кожа Златна Допир, па вашиот тен ќе биде видно да се трансформира за да се појави појасни, неспокојот, поцврста и gorgeously прозрачна.Со Органска Алое Вера и масло да се лекува и хидрат, со моќни антиоксиданси за да се помогне во борбата против слободните радикали и баланс на кожата PH. ✔️ СУРОВОСТ & TOXIN БЕСПЛАТНИ : Тој содржи слободен од parabens, минерално масло, нафта и синтетички бои, кои може да се направи вашата кожа повеќе штета отколку добро.Тоа е безбедно за сите типови на кожа, ослободен од суровоста и toxin.Дали вашата кожа е сува, мрсна, или комбинација, можете да ги искористите сите предности на нашето лице чистење.Allegresse Против Стареење 24 Karat Пенење Злато Длабоко Чистење на Лицето е длабоко чистење пенење гел е исполнет со Алое Вера, Пореч Семе и Вечерна Јаглика Нафта, Екстракт од Калинка и Злато во Прав.Овој производ е одличен за мазна и blemish склони кожата без сушење ефекти и е формулиран со Zemea Propanediol.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата