XINRUILAI 18W Сина Зона Мотокар Опасната Зона сопирачките, Магацин за Безбедност на Вниманието, Мотокар Опасност Директно Предупредување Светилки 12V 24V 80V Лиценциран Про?

XINRUILAI 18W Сина Зона Мотокар Опасната Зона сопирачките, Магацин за Безбедност на Вниманието, Мотокар Опасност

Достапно за вашата нарачка
DEN 2311.20
Залиха:

Широк оперативен напон спектар : Тоа може да се однесуваат на различни видови на камиони, автомобили и други возила.Црвена зона мотокар безбедност светлина 18w зрак Линија.Foklift предупредување светлината led апликација да forklifts и други тешки equirements,foklift центарот на вниманието на предупредување на луѓето опасност област.Сина мотокар безбедност светла.Животен Век : мотокар светла повеќе од обичен led лампи, повеќе од 30000 часа;.Спецификации : Оперативен Напон : 10-80 V DC Моќност : 18w 6pcs*3w Osram led Работа температура : 6000k Лумен : 2150 LM Обратна поларитетот заштитени Материјал : алуминиумски умре-фрлија домување,PC покрива,од нерѓосувачки челик заграда Работната средина : -40°-80° Факултативна зрак : Линија зрак Живот време : .50000h CE/IP : 68 Why купи од нас : 1.И по продажба на услуги 2.Неуспех : помалку од 0.1%3.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро кога работат време и од работа пат 4.Повеќе попуст може да биде 5% ~ 10% ако имате голема количина.5.Целиот тест пред пратката. 6.1 години гаранција. 7.Ние се задржи се движи секој ден,подобрување на нашата технологија ,devolope нови производи за да satisified повеќе клиенти барање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата