Лим Заварување Менгеме 8pcs Лим Задник Заварување Стеги за Автомобил Камион Вратата на Кожата Панел Fenders

Лим Заварување Менгеме 8pcs Лим Задник Заварување Стеги за Автомобил Камион Вратата на Кожата Панел Fenders

Достапно за вашата нарачка
DEN 501.36
Залиха:

Премиум Квалитет : задник заварување менгеме се изработени од поцинкуван челик кој е издржлив и компактен и rustproof, тоа може да се продолжи на производ, услуга живот.Во исто време, тоа е на цена-доволно.Премиум Квалитет : задник заварување менгеме се изработени од поцинкуван челик кој е издржлив и компактен и rustproof, тоа може да се продолжи на производ, услуга живот.Во исто време, тоа е на цена-доволно.Супериорни Перформанси : лист метал за заварување менгеме донесува токму задник, заварување и работ на работ заварување, тоа може да се задржи 0.040 инчи празнини помеѓу панел на работ лемење.Применливи Предмет : вратата На автомобилот заварување менгеме е соодветна за директно панели или криви панели.Лесен за Инсталација : На заварување лим е лесен и удобен да го инсталирате и да ги отстраните.Она што Ќе Добиете : ќе добиете 8pcs сосема нов висок квалитет на заварување лим, што го заслужуваат тоа за подобро искуство.Опис : 1. Задник заварување менгеме се состои од високо квалитетен материјал, кој е издржлив и компактен, тоа може да се прошири на производ, услуга живот.2. Листот метал за заварување менгеме има супериорни перформанси за неговата прецизност помеѓу задник, заварување и работ на работ заварување.3. На заварување лим има применливи обемот, ве молиме размислете внимателно пред изборот.4. Тоа е лесен и удобен да го инсталирате и да ги отстрани лим задник заварување менгеме.5. Ќе добиете 8pcs сосема нов висок квалитет на автомобил вратата на заварување се стега, тоа е корисно.Спецификација : Состојба : Бренд New Item Тип : Задник Заварување Clamp Material : Поцинкуван Steel Color : Како слика Пакет Листата : 8 x Задник Заварување Менгеме .

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата