Божиќ Одмор Tabletop & Кујна - Claren Црвено Тркач, 13 x 48

Божиќ Одмор Tabletop & Кујна - Claren Црвено Тркач, 13 x 48

Достапно за вашата нарачка
DEN 319.44
Залиха:

Памук.КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛОТ : Нашиот Божиќ Plaid Тркач е уникатно направена од 100% памук за мека уште трајни акцент во вашата земја farmhouse кујна.ПРАЗНИК УКРАСИ : Цреша црвена, зелена шума, и каки plaid twill ткаат ткаенина со златни метални тема детали покриваат оваа празнична маса тркач за топла традиционалните допир за да го додадете вашиот одмор оркестарот.Красат вашата маса за Божиќ партија со пријателите или едноставно место на табелата за семејство вечера за пријатна топлина.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : 13x48" во големина, овој празник табела тркач е совршен за додавање на допир на традиционалните Божиќни шарм на вашата кујна.Место во средината на табелата со декоративни центар парче или нека висат благодатно над страна на масата.СОВРШЕН ПОДАРОК : Оваа земја plaid табела тркач прави шармантна подарок за секоја прилика.Подарок ова тркач на пријатели и семејството во текот на сезона за свадба, housewarming, или роденден со други атмосфера дома предмети кои се корисни и стилски!.ДЕКОРАТИВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Оваа празнична тркач убаво карактеристики на злато метален нишка која се создава уникатен празник искра.Заврши со каки камшик крои за додавање детали и текстура.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата