BushKlawz Урбан Принцезата Човек се Мијат 13.5 оз Сите во Еден Коса, Брада & Тело Шампон, клима уред, Брада & Тело Измијте

BushKlawz Урбан Принцезата Човек се Мијат 13.5 оз Сите во Еден Коса, Брада & Тело Шампон, клима уред, Брада & Тело

Достапно за вашата нарачка
DEN 287.28
Залиха:

♕ СЕ ОСЛОБОДИТЕ ОД НЕРЕДОТ - Замени ги сите шише во вашиот туш со Bush Klawz Урбан Принцезата ЧОВЕК се МИЈАТ.Заштедува време и простор. ♕ ШАМПОН & клима уред - Чисти и Условите на вашата коса и брада во еден чекор.Argan & Castor Масла да се лекува и да се заштити вашата коса и брада. ♕ ГОЛЕМА НАВЛАЖНУВАЧКИ ТЕЛО ИЗМИЈТЕ - Работа вашиот начин надолу од вашата глава да се исчисти, придавам влогови и јадев вашето тело.Алое Вера и Мудрец Лист екстракти да придавам влогови и заштита на вашата кожа додека ги мие. ♕ ГОЛЕМА УРБАНА ПРИНЦОТ МИРИС – Создадена со нашиот комерцијален Урбан Принцезата мирис, тоа оди заедно со нашата целосна линија на Мажите Грижа и Брада производи за Нега.Брада Масло, Брада Balm, Косата Pomade, Цврсти Colognes и Exfoliating Сапун. ♕ СОВРШЕН ЗА МАЖИ НА движење - се Носат само еден производ, наместо на 5 одделни производи кога се патува.Го заменува Шампон, клима уред, Брада Миење, Брада клима уред, и Тело Измијте Сапун.Воведување на Bush Klawz најновиот производ да се задржи во потрага твоите најдобри и да се поедностави вашиот живот. ✔ СИТЕ ВО ЕДЕН КЛИМАТИЗАЦИЈА ЧОВЕК ЗА МИЕЊЕ на ВАШАТА КОСА, БРАДА, & BODYA магичен микс дека чисти & услови додека освежување & негување на вашето тело.✔ ОДЛИЧНО ОСВЕЖУВАЊЕ & МАШКАТА УРБАН ПРИНЦЕЗАТА МИРИС Нашиот Комерцијален Урбан Принцезата мирис е машки магичен биланс на cedar, грејпфрут, зачини, ела, & лаванда суштината. ✔ ARGAN & рицинус ЗА ВАШАТА КОСА, АЛОЕ & МУДРЕЦ ЛИСТ ЕКСТРАКТИ ЗА ВАШИОТ BODYArgan & Castor масла заштита и состојбата на вашата коса и брада, додека Алое & Мудрец лист екстракти негуваат вашата кожа со стимулација на регенерација на клетките на кожата.✔ ЗАШТЕДИТЕ ВРЕМЕ и ПРОСТОР ВО ТУШ СО BUSHKLAWZ УРБАН ПРИНЦЕЗАТА ЧОВЕК·WASHSimplify вашиот туш рутински со нашите ефикасни мулти-цел на Сите во Еден со софистицирани мирис за да се освежи во туш.Чисти длабоко и услови тивко.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата