[5 Pack] Спорт Бендови Компатибилен со Fitbit Алта HR Бендови и Fitbit Алта Бендови Жени Мажи, Класичен Меки Силиконски Замена Wristbands Ремени за Fitbit Алта HR/Fitbit Алта (5 Пакет В), small

[5 Pack] Спорт Бендови Компатибилен со Fitbit Алта HR Бендови и Fitbit Алта Бендови Жени Мажи, Класичен Меки Силиконски

Достапно за вашата нарачка
DEN 239.76
Залиха:

Компатибилни Модели : Овие спортови бендови САМО компатибилни за Fitbit Алта 2016 Година / Fitbit Алта HR 2017 / Fitbit, Аце 2018 Фитнес Тракер.Замена бендови само, Tracker Не се Вклучени.Кожата-Пријателски Материјал : AK бендови за Fitbit Алта HR / Fitbit Алта / Fitbit, Аце се изработени од мек, флексибилен, трајни и анти-алергија TPU материјал, достапни за мажите, жените и децата кога спортски, датира, средба и слично.Тоа е удобно, еко-пријателски и безбеден за човечката кожа.Совршен за дневни и ноќни носат.Прилагодлива Големина : На Fitbit Алта HR / Алта Замена Бендови достапен во големи димензии и малата големина : Мала големина одговара за 5.5" - 6.7" (140mm - 170mm) зглобовите.Голема големина одговара за 6.7" - 8.1" (170mm - 206mm) зглобовите.Лесно Да се Земе и Исклучување : парична казна занает направи fitbit алта hr бендови лесно да се инсталира и едно копче раздвојување од вашиот fitbit алта час.И fitbit алта hr бендови замена ремени со метални тока се обезбеди стабилност и безбедност за вашиот decive.Овие бендови ќе го задржи вашето tracker далеку од испаѓање и не се грижите за губење на тоа.По продажба на услуги : Ако Fitbit Алта бендови/ Алта HR бендови/Ace бендови имаат било каков квалитет проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на e-mail, ние ќе ви даде брз одговор и итна акција во рок од 12 часа.Компатибилни Уреди : -Fitbit Алта 2016 -Fitbit Алта HR 2017 -Fitbit, Аце 2018 Димензија и Големина на : - Мала големина одговара за 5.5 инчен-8inch/140mm-203mm зглоб - Голема големина одговара за 6.7 инчен-8.7 инчен/170mm-221mm зглоб По продажба на услуги : - Ако Алта бендови/ Алта HR бендови/Ace бендови имаат било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail - Брз Одговор во рок од 12 часа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата