Платформа Камион Пластични Платформа Количка Лесен и Количка за Рака Камион со 4 Тркала 360 степени се Повлече и да се Поттикнат за Багаж Дома Секојдневно Транспорт F

Платформа Камион Пластични Платформа Количка Лесен и Количка за Рака Камион со 4 Тркала 360 степени се Повлече

Достапно за вашата нарачка
DEN 1017.60
Залиха:

Виткање платформа притисни количка е одличен за дом, канцеларија, магацински простор, гаража, работилници, школи, градина употреба.На трудот-заштеда на тркала и тивко, не му наштети на подот кога се користи во затворен простор.Капацитет : 150kg/ 330lb, 200kg/ 440lb, 300kg/660lb, 350kg/ 770lb.Материјал : метал рачка+пластика палубата.Големина на : Мал : 72*46cm(28.3*18.1 инчен), Големи : 91*60см(35.8*23.6 инчен).Без разлика дали сте се движат предмети за домаќинството, дрвени штици или багаж, ова dolly може да го направи тоа на сите!И без оглед на тоа каде се користи, на свитлива структура е совршен за лесно складирање во вашата гаража, подрум, канцеларија, складирање плакарот или склад.Спецификации : Предмет тип : платформа cart Load капацитет : 150kg/ 330lb, 200kg/ 440lb, 300kg/660lb, 350kg/ 770lb Material : метал+plastic Size : Мали : 72*46cm(28.3*18.1 инчи)Големи : 91*60см(35.8*23.6 инчи)Забелешка : 1. Ве молиме изберете големина, боја и бројот на парчиња пред да нарачате.2. Само производ е вклучен, други реквизити се користи за снимање не се вклучени во производот, ве молиме потврдете пред купување.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Поради прирачник за мерење, некои грешки може да се случи, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата