Parkssisangbang корејски Традиционалните Taegeuk Линија Круг Свила Рака Фан Мал 1+1pcs со Norigae 11 Подарок

Parkssisangbang корејски Традиционалните Taegeuk Линија Круг Свила Рака Фан Мал 1+1pcs со Norigae 11 Подарок

Достапно за вашата нарачка
DEN 503.76
Залиха:

Специјален подарок од Странски, ВИП.Направени во Кореја.Големина на : Мали 6.8 x 11.2" ( 17.5 x 28.5 cm ).П'ty : 2 парчиња.Бојата на Фан / Norigae може да се промени.Ние може да ви даде попуст за јачина на купување.Pls ни испратите порака.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата