Aitey Божиќ Порибување, 3 Еез Од 18 Божиќ Голема Чорапи Дедо Снешко Ирваси Карактер 3D Кадифен Faux Крзно Ткаенината Божиќ Украси Партија Корист Материјали

Aitey Божиќ Порибување, 3 Еез Од 18 Божиќ Голема Чорапи Дедо Снешко Ирваси Карактер 3D Кадифен Faux Крзно Ткаенината

Достапно за вашата нарачка
DEN 431.76
Залиха:

Голема Големина за Кутии Подарок - Божиќ чорапи прибл.18 инчи долго и 10 инчен широк.Постојат големи и доволно простор за да можат да се полнети многу мали играчки и подароци за децата.Можете на сликата, како возбудени кога вашите момчиња и девојки се добие тоа во Божиќ утро!. 3 Вида Божиќ Карактер - вредност на Овој пакет доаѓа со 3 големи Божиќ чорапи, Дедо, Снешко и Ирваси порибување ќе го подобрат празнична атмосфера.Тоа ќе биде одлична декорација за Божиќ, за Нова Година дома, превозот трговскиот центар, хотели, клуб, бар. 3 D Applique Дизајн - Божиќ чорапи се направени од високо-квалитет на текстил и 3 D applique дизајн, шарени и убави украси со здрав виси јамка за да се обезбеди може да се обеси безбедно и лесно.Тоа е совршен за Празник украси.Божиќ Украси Традиција - сакаме Божиќ и како да ги красат во овој посебен ден.Овој Божиќ чорапи ќе биде совршен во предниот дел на вашиот камин, елка и детска спална соба во оваа сезона!Ајде да прави нашето семејство имаат убав Божиќ. 100% ЗАДОВОЛСТВО - Ако нешто тргне наопаку со божиќ чорапи, или ќе одлучите тоа едноставно не е за вас, ве молиме контактирајте со нас и ние веднаш ќе го замени или да плаќаат целосна наплата; Додадете во количката сега и дајте им на децата изненадување!.Вкупна Висина : 18. Ширина на врв : 9. Должина на дното : 10.5. Модел : Дедо/Снешко/Ирваси.Материјал:hight квалитет Flannelette +Лен+ влакна крзно.Божиќ чорапи може да се полнат со уникатни подароци и gadget за вашите деца, што ќе им донесе големо изненадување за фестивалот.Оркестарот на каминот/скалило/оградата/ѕид/прозорец/ѕид /кабинетот/гардероба со овие убави Божиќни чорапи за дома декорација на една партија или на празник.На симпатична модели и светли бои и со класичен дедо мраз/снешко/ирваси дизајн ги направи, исто така, совршен за да ги красат вашата елка!.Тие се навистина очекуваме Дедо мраз ќе донесе подароци за нив.Божиќ чорапи ќе се даде на бебето, девојки и момчиња, на големо изненадување!.Божиќ чорапи се прекрасни, добро направени, со висок квалитет со светли бои, и ќе немаат интерес да ги користат овие години, ако ги задржи во добра состојба.Вкупна Висина : 18 Ширина на врв : 9 Должината на дното : 10.5 Шема : Дедо/Снешко/Reindeer Material:hight квалитет Flannelette +Лен+ влакна крзно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата