LIHAO 22 Мерач Комунални Градина Жица, Bendable Метална Жица за Цветни Аранжмани DIY Занает, 164 Нозе - 2 Ролна

LIHAO 22 Мерач Комунални Градина Жица, Bendable Метална Жица за Цветни Аранжмани DIY Занает, 164 Нозе - 2 Ролна

Достапно за вашата нарачка
DEN 335.76
Залиха:

ЗАВИТКУВАЊЕ ЖИЦИ : Сите занает жица се прибл. 0.7 мм (22 колосек) во дијаметар и 164 нозе (50 m) по ролна.ФЛЕКСИБИЛНИ ЖИЦА : Изработка на жици се направени на флексибилни метал, bendable, трајни, свитливи, мала тежина.Можете да ја исправи или виткајте жица со рака или сечење на жица со лесно или со ножици или жица секачи.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Градина жици се лесно да се обликуваат и да се работи со.Совршен за ограда за поправка, цветни аранжмани, и двор уметнички креации.МУЛТИ ФУНКЦИЈА : уметнички занает жици поставени исто така, може да се користи за правење накит и embellishments, завиткување, sculpturing, жица ткаење, завиткување, итн.Спецификација : - Материјал : Метал - Боја : Сребро - Дијаметар : 0.7 мм (22 колосек) - Должина на:164 Метри/Roll Карактеристики на Производот : - Флексибилни жица за занаети и проекти - Идеален за цветни аранжмани - Куп заедно цвеќиња и зеленило - Обично се користи за да обезбеди пергола за качување растенија.Пакетот Вклучува : 2 Тркалаат Градина Жици.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата