Издржливи Тиркизна и Сива Цврста Граница Плоштадот Вечера Плочи Партија прибор за на маса, Хартија, 10 x 10, Пак, од 18

Издржливи Тиркизна и Сива Цврста Граница Плоштадот Вечера Плочи Партија прибор за на маса, Хартија, 10 x 10, Пак,

Достапно за вашата нарачка
DEN 430.80
Залиха:

Доаѓа во бела боја со мека тиркизна граница и акцентирани со тенка сребрена внатрешна граница.Воскресна рабови и длабоки вдлабнатини нека ти куп на повеќе храна!.Секој квадратен плоча мерки 10 1/4"x 10 1/4".Пакетот вклучува (18) хартија плочи.Смирувачки тиркизна ќе ве натера да сакате да ги собереш еден!Сега, се што стомак се подготвени за вашиот следен gastronomical празник!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата