SOMADA Долго дупчалка со спирална бургија Вежба Малку Сет за Дрво - 2 Компјутери, 9/16-Инчен и 5/8-Инчен Дијаметар со 12-Инчен Долго Хексадецимален месо тело, Брод дупчалка с

SOMADA Долго дупчалка со спирална бургија Вежба Малку Сет за Дрво - 2 Компјутери, 9/16-Инчен и 5/8-Инчен Дијаметар

Достапно за вашата нарачка
DEN 311.76
Залиха:

Сет вклучува две дупчалка со спирална бургија вежба битови за дрво поединечно спакувана во обновливи јасно ПВЦ цевка.Еден од 9/16" Кол, 11.8" Должина, 3/8" Хексадецимален месо тело,Еден од 5/8" Кол, 11.8" Должина, 3/8" Хексадецимален месо тело.Изработена од Јаглероден Челик.Солидна Центар Дизајн за дополнителни ригидност додека досадно.Сечење на flute е бланширан со шупливи центри за побрзо чип царинење.Совршен за дупчење во мек и дрвени предмети, МЕДИЈАПАН, Иверица, Граѓа, Железничката Врски, Пејзажот на Дрво, Изработка на Пчела куќи, Дрво трупецот досадно, Дупчење Vigas за градење Пергола за најмногу 10" длабока дупка.Лесно да се понесе во дрво трупецот, граѓа, пејзаж дрва, vigas, и железници врски.Само Хранење Груб Навој Точка наменета за побрзо дупчење.Еден поттикне сечење на работ книжниците на обемот на дупка за неспокојот заврши. 100% Гаранција за квалитет од страна на нашата служба за корисници тим.SOMADA е НИ бренд.SOMADA Долго дупчалка со спирална бургија Вежба Малку Сет за Дрво - 2 Компјутери, 9/16-Инчен и 5/8-Инчен Дијаметар со 12-Инчен Долго со Хексадецимален месо тело, Брод дупчалка со спирална бургија Малку Set It вклучува две дупчалка со спирална бургија вежба битови за дрво поединечно спакувана во обновливи јасно ПВЦ цевка.Еден од 9/16" Инчен Дијаметар, 11.8" Инчен Должина, 3/8" Инчен Хексадецимален Shank One на 5/8" Инчен Дијаметар, 11.8" Инчен Должина, 3/8" Инчен Хексадецимален Shank Drilling Дупка Длабочина : До 10 инчен или 250 mm Материјал : Висок Јаглероден Челик за Апликација : SOMADA дупчалка со спирална бургија Вежба Малку е совршен за овие DIY projects Drilling во меко и тврдо, МЕДИЈАПАН, Иверица, Граѓа, Железничката Врски Инсталирање невидливи лебди полица загради Зграда Пчела куќи, Пергола, Vigas Здодевни дрво трупецот Дупчење пејзаж дрва за домашна градина Работи кабли и жици преку ѕид Клучни Карактеристики : Цврсти Центар Дизајн за дополнителни ригидност додека здодевен Само Хранење Груб навој точка наменета за побрзо дупчење Еден поттикне сечење на работ книжниците на обемот на дупка за неспокојот заврши сечење На flute е бланширан со шупливи центри за побрзо чип царинење.Услуги на клиентите : 100% задоволство гаранција од страна на нашата служба за корисници тим.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата