WANAO02 Батеријата на Задниот Поклопец за Галакси A9 ( Година) / A900 (Црна) SDOJOG (Боја : Бела)

WANAO02 Батеријата на Задниот Поклопец за Галакси A9 ( Година) / A900 (Црна) SDOJOG (Боја : Бела)

Достапно за вашата нарачка
DEN 1233.60
Залиха:

Тоа се користи за да се поправат оштетените SIM картичката или не работи фах слот Прецизни фитинг, толку совршен натпревар.Сеопфатен Комплет за поправка : Комплетен Сет на највисок квалитет, вклучувајќи и Професионална SIM Картичка Садот Извадете го Pin от.Само трошат малку пари за да се добие нов изглед за вашиот телефон.Замена на sim картичка фах држач за вашиот стар скршени, напукнато или неработни sim картичка фах носителот Совршено се вклопуваат.Батеријата на Задниот Поклопец за Галакси A9 (2016 Година) / A900(Црна).Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот.1. Висок квалитет на батеријата на задниот поклопец замена за Samsung Галакси A9(2016 Година) / A900. 2. Замени скршен или нефункционален задните домување со нова. 3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот. 4. Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата