КООРДИНАТОР Количка за Трајни Генерички Мека Кутија Флеш Diffuser Купола за Canon за Nikon за Sony за Pentax за Vivitar

КООРДИНАТОР Количка за Трајни Генерички Мека Кутија Флеш Diffuser Купола за Canon за Nikon за Sony за Pentax за

Достапно за вашата нарачка
DEN 1459.20
Залиха:

Дифузна и Омекне Светлината од Блицот Единица.Флеш единици производство на суров извор на светлина, што придонесува за неприроден и страшни слики со остри сенки.Оваа Флеш Diffuser може да се проширува и diffuses светлина во директна флеш позиција од флеш единица, производство на значително пониско природни сенки и привлечен слики.Лесен за Употреба и Носат.Доаѓаат со велкро fastener и против пролизгување rubberband.Можете лесно може да го инсталираат или избришам quickily.Тоа е Сосема New Diffuse и Омекне Светлината од Блицот Unit Flash единици производство на суров извор на светлина, што придонесува за неприроден и страшни слики со остри сенки.Оваа Флеш Diffuser може да се проширува и diffuses светлина во директна флеш позиција од флеш единица, производство на значително пониско природни сенки и привлечен слики.Лесен за Употреба и Carry Come со велкро fastener и против пролизгување rubberband.Можете лесно може да го инсталираат или избришам quickily.Преносни и Количка!Можете да го носат со вас секаде и секогаш кога ви треба.Работа со Повеќето Надворешни Флеш Единици на Markets The големината на монтажа точка е прилагодлив, Тоа се вклопува конвенционалните трепка Дифузен блиц светлина изгледа повеќе natural Specifications : Боја : Црна+White Fold Големина : 4.92 x 3.98 инчен / x 12.5 10.1 cm(L x W)Материјал : Мек материјал.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата