BRIGHTDECK Божиќ Украси Светла, 300 LED Светла Ѕвезда 8 Осветлување Режими Отворено Дрво Декорации со Topper Ѕвезда, Водопад Елка Светла за Двор, Градина, Партија Оркестарот (М?

BRIGHTDECK Божиќ Украси Светла, 300 LED Светла Ѕвезда 8 Осветлување Режими Отворено Дрво Декорации со Topper Ѕвезда,

Достапно за вашата нарачка
DEN 623.76
Залиха:

【300-LED Божиќ Светла Ѕвезда】 300-Led диоди, 1 топ 5 точка ѕвезда со опашка од 9-стрингови од 30-Led диоди секој.Секој string капки 9.8 ft.Доведе жица должина : 9.18 ft. 【8-Осветлување Режими】 ѕвезда светлина е availiable со 8-осветлување начини, вклучувајќи : чешел, во бранови, секвенцијален, slo-glo, си поигруваше/flash, бавно исчезнат, трепкане/flash, и стабилна-на. 【Висок Квалитет Ѕвезда Светла】Заверена IP44 водоотпорен одделение, светлата се издржливи во inclement времето вклучувајќи дожд и снег. 【Надворешна Употреба и Лесно се Инсталира】може да висат на светлата на дрво или на страна на вашиот дом.Само висат големата ѕвезда на околу 10 метри нагоре, а потоа drape 9 ѕвезда string светла надолу до земјата, инсталацијата е завршена. 【Одличен Божиќ Оркестарот】Божиќ светла ѕвезда не е само надворешен декор, но, исто така, претставува украс на елката.Можете да ги користите за декорација на вашиот елка и светлина до дрвото.Многу убава запалени Божиќ екранот за вашиот одмор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата