luosh Компјутер PCI Пост Картичка матичната Плоча LED 4-Цифрен Дијагностички Тест КОМПЈУТЕР Аналитичар

luosh Компјутер PCI Пост Картичка матичната Плоча LED 4-Цифрен Дијагностички Тест КОМПЈУТЕР Аналитичар

Достапно за вашата нарачка
DEN 895.20
Залиха:

Картичката е именуван ПОСТ (Моќ На Авто Тест) картичка премногу.Тоа може да се прикаже грешка во кодот од резултатот на ПОСТ.Тогаш вие брзо ќе се утврди систем, или празен екран.Можете да го проверите вашиот компјутер со нашите ПОСТ и не треба да се отвори матична плоча.LED дисплеи и можете да видете код за Грешка маса во прирачник за корисникот за да се провери вашиот компјутер.Опис : Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Картичката е именуван ПОСТ (Моќ На Авто Тест) картичка премногу.Тоа може да се прикаже грешка во кодот од резултатот на ПОСТ.Тогаш вие брзо ќе се утврди систем, или празен екран.Можете да го проверите вашиот компјутер со нашите ПОСТ и не треба да се отвори матична плоча.LED дисплеи и можете да видете код за Грешка маса во прирачник за корисникот за да се провери вашиот компјутер.Спецификации : Предмет Тип : Network Поправка Алатка за Полнење Материјал : Пластични+Метал Боја : Црвена Големина : 80×60mm/3.15×2.36 во (Прибл.) LED Димензии : 50×20×7mm/1.97×0.79×0.28 во (Прибл.) Погоден тип : - PHOENIXBIOS4.01 ДО 6.0 BOIS PC И ДЕСКТОП - AMIBIOS6.24 AWARDBIOS4.51 BOIS PC И ДЕСКТОП - IBM T20 T21 T22 T23 A21 A22 A20 DELL640 TOSHIBA 4030 итн.Количина : 1 Сет (други додатоци демо на сликата не е вклучена) Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 X PC Аналитичар (Нема мало пакет) 1 X англиски јазик Прирачник за Корисникот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата