Berkley и Jensen Ниска Доза Безбедност Обложени Аспирин, 81 mg, 500 кт.

Berkley и Jensen Ниска Доза Безбедност Обложени Аспирин, 81 mg, 500 кт.

Достапно за вашата нарачка
DEN 335.76
Залиха:

Тип На Производ : Здравје За Лична Нега.Објектот Пакет Димензија : 5.588 cm L Х5.588 cm W X10.9982 см Х Точка Пакет Тежина : 3.5 ozs.Земја На Потекло : Сад.Вклучува 500 пребројувањето на Berkley Jensen Ниска Доза Безбедност Обложени Аспирин, 81 mg.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата