Метал Назад Задниот Поклопец на Батеријата Вратата Замена за 4 Max ZC554KL со Задна Камера Стаклена Леќа се Префрлите Копчето + Јачина на звук Копче(Роуз Розова)

Метал Назад Задниот Поклопец на Батеријата Вратата Замена за 4 Max ZC554KL со Задна Камера Стаклена Леќа се Префрлите

Достапно за вашата нарачка
DEN 667.20
Залиха:

【 Ве молиме да обрнете внимание 】овој 4 Max батеријата на задниот капак не вклучува батеријата. 【 За производот 】 Ова е 4 Max батеријата на задниот поклопец.Тоа може да се користи за да го замени вашиот оштетена батеријата на задниот поклопец.Ве молиме проверете дали овој модел е точен пред да купите. 【 За употреба 】пакетот содржи алатки.Ве молиме да се види работата видео на You Tube пред да го користите.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. 【 За по-продажбата на 】Ако има било какви не-човечки фактори проблеми со квалитетот, на гарантниот период е 180 дена.Ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. 【 Одрекување 】Ние не сме одговорни за штета предизвикана во текот на процесот на инсталација.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Батерија Вратата Капак.Сет на алатки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата