5 КОМПЈУТЕРИ Гроздобер Злато Жените Копчиња за Облека, Декорација Метал Грб Копчето DIY Шиење Занает Додатоци (Портокал, 15mm)

5 КОМПЈУТЕРИ Гроздобер Злато Жените Копчиња за Облека, Декорација Метал Грб Копчето DIY Шиење Занает Додатоци (Портокал,

Достапно за вашата нарачка
DEN 167.76
Залиха:

Материјал : Направен од висок квалитет на метал,трајни и цврсти доволно.Големина : 15/20/25мм Пакет вклучуваат : 5 компјутери копчето.Ве молиме проверете ја големината на копчиња внимателно да се погодни за вашата облека.Различни бои да се избере : Темно Сина/Црна/Бела/Портокал/Sky Blue/Браун.Облик : Тркалезна.Употреба : копчиња совршен за било diy занает проекти, како што се облека, фустан, чевли, коса клип,brooch, подарок картичка декорација, џемпер, јакна, сандала, бебе headband, девојката коса, лак, салфетка прстен, вреќи или други предмети.Тоа е исто така одлична за свадба букет, венчаница, појас, покани, свадба корист кутии или други предмети.Тие се прекрасни и ќе ги споделите со вашите свадба сјај светла и шармантна.Копчиња месо тело ќе им даде на вашите дизајни убава декорација.Користете го ова копче во вашиот занает, облека дизајни за згодна разубавувањето полни со живот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата