SCIROKKO Рефлексивни Мачка Поводник - 30 Метри Двор Долго Поводник, да се Избега Доказ Трајни Одење Води, Безбедно Extender Милениче Вратоврска Надвор Поводник Отворено Обу?

SCIROKKO Рефлексивни Мачка Поводник - 30 Метри Двор Долго Поводник, да се Избега Доказ Трајни Одење Води, Безбедно

Достапно за вашата нарачка
DEN 335.76
Залиха:

360° Ротирачки Силно Завртување Кука.Висока Видливост, како Одраз во текот на Ноќта.На 360° вртливата snap куки на двата краја на Јадицата се отвораат и затвораат лесно, водење на вашата мачка околу вас на сите времиња.Оваа поводник е погодна за домашни миленичиња обука/кампување/пешачење/игра/дворот/плажа.Ако одите кампања или пешачење со вашите миленици, тогаш оваа поводник ќе биде добар избор, бидејќи тоа може да се обезбеди безбедност во областа ноќ.Сигурен Заеднички.30 Метри:се Споредуваат со други бренд leashes, нашите поводник ќе им овозможи на вашата мачка да имаат поширока активност опсег.Ако одите кампања или пешачење со вашите миленици, тогаш оваа поводник ќе биде добар избор, бидејќи тоа може да се обезбеди безбедност во областа ноќ.Во исто време, на поводник да и овозможи на вашата мачка да играат околу куќата, и тоа ќе се спречи вашата мачка избега, да работи по, како и добивање на изгубени по вашата мачка гледа птици или други диви животни.Може успешно да издржат активни влечење или tugging од вашето домашно милениче за време на активен активности.Функција : Со овој поводник, вашата мачка може да се ужива на отворено свеж воздух, наместо да остане дома цел ден.Подолг Живот : Нашата поводник карактеристики здрав најлон webbing дизајн и квалитет на полиестер ткаенини, која може успешно да издржат активни влечење или tugging од вашето домашно милениче за време на активен активности.Целата на поводник е опкружено со рефлексивни крои, дури и во екстремно ниски светлосни услови, на поводник може да се одрази на амбиентална светлина.Флексибилни ротација без заплитане јажето лесно.Со овој поводник, можете да ги споделите вашето домашно милениче се направи активности на отворено, без никакви грижи.Издржливи т става премногу притисок врз вашата мачка.На 360°ротирачки вртливата клип може брзо да се приврзаност кон јака или подигнат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата