DII Сет од 2 Златни Ананас Dishtowels со Црни и Бели Ленти (2)

DII Сет од 2 Златни Ананас Dishtowels со Црни и Бели Ленти (2)

Достапно за вашата нарачка
DEN 358.80
Залиха:

Black & White Шарени Dishtowel со Печатени Златна Ананас.Мерки 18 x 28". 100% Памук.Машина за миење ладно посебно Нежна циклус Собори сува ниско Ниско железо Миење посебно пред употреба.Black & White Шарени Dishtowel со Печатени Златна Ананас.Мерки 18 x 28". 100% Памук.Машина за миење ладно посебно Нежна циклус Собори сува ниско Ниско железо Миење посебно пред употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата