Избега Доказ Долго Мачка Поводник, Трајни Одење Води за Двор, Мачка Вратоврска Од Пет Јаже Поводник Отворено Обука Кампување за Мачки, Puppies, и Мали Животни

Избега Доказ Долго Мачка Поводник, Трајни Одење Води за Двор, Мачка Вратоврска Од Пет Јаже Поводник Отворено Обука

Достапно за вашата нарачка
DEN 191.76
Залиха:

15 Нозе : Вашата мачка ќе има поширок спектар на активности, во исто време, вашата мачка ќе бидат во вашиот поглед.На поводник е совршена за домашни миленичиња надворешна обука, пешачење, планинарење, кампување.Долг Период на Користење : Направен од плетенка најлон, карактеристики времето-отпорни, и издржливи.За време на активностите на вашето домашно милениче, тоа можат да го издржат огромна влечење на сила без да се оштети.Дишењето чист Воздух : Вашата мачка не треба да се остане дома по цел ден, можете да ги споделите вашите мачка прошетка низ куќата, ова ќе биде корисно за здравјето на вашата мачка.Бегство-Доказ : Дури и ако вашата мачка е на отворено, вие не треба да се грижите за него бегање или губење.Нашите поводник ќе се задржи вашата мачка околу куќата, и тоа ќе ве спречи од вашата мачка да избега ако вашата мачка сака да се израмни со други домашни миленици или диви животни. 360°Ротирачки Вртливата Клип : Тоа може да брзо закачите да се подигнат или јаки, и тоа може да се осигура дека вашата мачка се движи слободно, без да се заплетка.Како што сите знаеме, мачките може да се нездрави, несреќни и неактивни ако тие се ограничени во затворен простор целиот ден.Исто како нас луѓето, тие треба да се ужива на свеж воздух, сонце, и на пошироката околина на дрва и треви.Сепак, постојат некои отворено опасности никогаш не може да го игнорира, како што се возила, агресивни кучиња, мачиња мрази соседи и така натаму.За да се осигура безбедноста на вашиот љубопитни мачки пријател и да се спречи исчезнати додека сте надвор, ќе треба оваа мачка вратоврска надвор.Големина : 15 ft во должина, 3/16 инчи во ширина Главната Боја : Црна Материјали : Најлон Стил : Тај-надвор Наменет За : Мачки, Puppies Карактеристики : Екстра Долг Поводник.Оваа мачка вратоврска надвор е 15 метри во должина, и вашата мачка ќе имаат поголема слобода да се кандидира.Две Заврши Clasps.Дали сте надвор кампување, или ако не¡t имаат ограден двор, вашата мачка се уште имаат можност да се кандидира и да се позанимавам без да биде врзан на вашата страна.Издржливи & Лесен.Мачката се врзуваат надвор се направени од најлон материјал и плетенка, па тоа е издржлив и лесен.Одличен Услуги на Клиентите Само слободно да ни e-mail ако имате било какви проблеми или прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата