Е Радио за автомобил Стерео Андроид 10.0 за Toyota Camry 2007 2008 2009 2010 2011, 9 инчен Екран на Допир 2GB+32GB Главата Единица со Carplay Андроид Авто Bluetooth WiFi SWC GPS

Е Радио за автомобил Стерео Андроид 10.0 за Toyota Camry 2007 2008 2009 2010 2011, 9 инчен Екран на Допир 2GB+32GB

Достапно за вашата нарачка
DEN 5039.76
Залиха:

【Применливи модели】За Toyota Camry 2007 2008 2009 2010 2011. Plug and play, Лесен за Инсталација и Работа. 【Carplay Андроид Авто】Поддршка Гласовна Контрола, Siri, GPS Навигација Стан(во реално време за навигација), Онлајн Музика Стан, Телефонски Повик, Прикажување на Екранот, Поддршка i OS13 сплит екран на повеќе windows.Ве молиме да забележите нашата уред е оперативен брзина е според вашиот телефон брзина. 【GPS Навигација И Wi Fi Поврзете】Поддршка присутен навигација и онлајн навигација (Google navigation), GPS сателитско позиционирање, прецизното позиционирање, опфаќа широк простор.Вграден Wi Fi модул, поддршка за Wi Fi конекција т најдат на овој софтвер, ве молам дозволете ми да знам.На OBDII скенерот е автомобил дијагностички алатка за скенирање што се вели во реално време на податоци од вашиот автомобил, како што се автомобил брзина, моторот ВРТЕЖИ во минута, гориво под притисок, потрошувачката на гориво, да се пресмета оптоварување вредност, моторот coolant темп, воздухот темп, и предупредува дека кога има некој проблем во вашиот автомобил.Треба тоа?Ве молиме да пребарувате ASIN : B08 NPLJZP9. На carplay и Android Авто функции се управува во phonelink СТАН.Ако вие не може да се најдат на овој софтвер, ве молам дозволете ми да знам.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата