К&M Производство 6788 JD 30-55 Хидраулични Серија КМ Msg83 Механички Суспензија со Оригинални Хидра-Перница Суспензија

К&M Производство 6788 JD 30-55 Хидраулични Серија КМ Msg83 Механички Суспензија со Оригинални Хидра-Перница Суспензија

Достапно за вашата нарачка
DEN 16487.04
Залиха:

Grimmer MSG83 Воздушна Суспензија.Мала, компактна воздушна суспензија.Флип се справи со губење на вредноста.Пред тежина индикатор.Три-позиција висина прилагодување.На КМ MSG83 Механички Суспензија заменува оригиналната компактен суспензија за John Deere 30-55 Хидраулични Серии трактори со оригинални Хидра-Перница суспензија.Се користи со оригиналниот седиште.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата