Мажите 3-во-1 Миење, Навлажнувачки Шампон, клима уред, и Телото за Миење за Мажите, Погоден за Сите Кожата и Косата Видови, 32oz - Игуменот Kinney Аптека (Дрвна Резерва)

Мажите 3-во-1 Миење, Навлажнувачки Шампон, клима уред, и Телото за Миење за Мажите, Погоден за Сите Кожата и Косата

Достапно за вашата нарачка
DEN 335.76
Залиха:

СИТЕ ВО ЕДЕН ФОРМУЛА : Refresh себе и олеснување на кожата од дневна нечистотија и масла со овој 3-во-1 миење за мажите од Игуменот Kinney Аптека.Формулиран специјално за потребите на мажите коса и кожа, ова се мијат работи како шампон, клима уред, и тело измијте се, па можете да добиете целосна чисти чувствува од глава до пети.ВЕДНАШ MOISTURIZES : Специјално формулиран за мажи, оваа сите-во-едно миење користи навлажнувачки состојки, за да ви даде хидратантен и чисти чувство дека се остава на вашата коса и кожата неустоимо мека.ДРВНАТА РЕЗЕРВА МИРИС – Измијат нечистотија и валкано од ден со нашите дрвна резерва миризливи 3 во 1 чистење.Ова тројно дејство се мијат има добра пенливата дека ги трга вишокот масла и пот, оставајќи вашата кожа и коса чиста, мека, и moisturized.Оваа формула е одлична за сув скалп и првут.ОСВЕЖУВАЊЕ СЕЛСКИ ШУМИ ИСКУСТВО - да Уживаат во добра туш искуство со outdoorsy woodsy мирис.Тоа lathers целосно и може лесно, оставајќи вашата коса и кожа, мирис на свежа и чиста.PARABEN И без СУРОВОСТ : Игуменот Kinney Аптека производите се секогаш paraben-free и никогаш не се тестираат врз животни.Добиете вашата кожа и коса писклив чисти, добро moisturized, и мириса прекрасно во еден да одам!Со Игуменот Kinney Аптека е 3-во-1 тело измијте се, навлажнувачки шампон и балсам за мажите, чистење додека негување од глава до пети е бриз.Со оглед на тоа колку зафатен што се, трошат многу време само за да се подготвени за ден е се расправаме.Се поедностави вашата чешлање рутински без жртвување на вашата коса и кожата на потребите.Сите што треба да направите е да ги искористат предностите на овој мулти-ги користиме секојдневно се од суштинско значење.Мие Далеку Нечистотија и Пот.Да се ослободи од нечистотијата и пот израстоци по еден ден метежот.Нашите мажи тело измијте lathers целосно и може да исклучи лесно.Тоа трга на вишокот на нафта и пот.Така, ќе добие чиста, мека, и moisturized кожата и косата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата