Bondhus 12160 4mm Хексадецимален Совет Копче L Клуч w/ProGuard Заврши, 110mm, 10 Парче

Bondhus 12160 4mm Хексадецимален Совет Копче L Клуч w/ProGuard Заврши, 110mm, 10 Парче

Достапно за вашата нарачка
DEN 1684.80
Залиха:

Големина : 4-millimeter.Должина на : 110-millimeter. 10-Парче Дизајн.Произведено во САД.Целта на висок квалитет алатка е да се обезбеди побрз, полесен, и помалку скапи средства за вршење на задача.Bondhus се стреми да им обезбеди не само "добри" алатки, но најсилните алатки кои се достапни насекаде.Задоволството на клиентите е она што ние се стремиме.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата