Финеси се Врати + Зајакнување Навлажнувачки Шампон, 13 оз (Пакување од 6), придавам Влогови & Поправка Сува или Оштетена Коса за Мека, Здравиот Изглед на Косата

Финеси се Врати + Зајакнување Навлажнувачки Шампон, 13 оз (Пакување од 6), придавам Влогови & Поправка Сува или

Достапно за вашата нарачка
DEN 788.88
Залиха:

Подмладување на Сува Или Оштетена Коса : Финес Врати + Зајакнување Навлажнувачки Шампон остава сува, оштетена и тврдоглави, губење на чувство на чиста, свилен мека, и повеќе moisturized.Се користи за ресторативна haircare искуство каде коса е посилен и повеќе податлив.Сега, Со Коса Обновување Поттик На Камелија Нафта и Активни Протеини : Оживува коса убавина поттик на Камелија Масло (богата со Омега-9 масните киселини, витамини и антиоксиданси) плус активни протеини - соја, свила, и keratin, на градење на блок на косата.За Косата, Тоа е Поздрав, Посилни, Повеќе Жив : Ефикасно да се ревитализира за сува коса оштетена коса, досадна коса, тешко коса или frizzy коса.Финес производи помогне да се трансформира коса, така што изгледа и се чувствува повеќе живи.Финес за Нега на Коса За Жени & Мажите : Дали сакате здрава коса, свиленкаста коса, moisturized коса, или мека коса?Финес производи ќе ви помогнат да го подобрите изгледот и чувството на вашата коса, додека оставајќи мирис свежи и чисти со нашиот потпис свеж мирис.Добиете коса која е поздрав, појак, и се уште жив со Финес.Исполнет со активни протеини кои навлезат длабоко во косата вратило, Финеси се Врати + Зајакнување Навлажнувачки Шампон остава косата повеќе moisturized и да се управува.Тоа им помага да се врати и да се зајакне косата е сува, оштетена, frizzy, груб, или едноставно тврдоглави.Косата се остава чувство на чиста и свиленкаста мека додека се полесно да се стил.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата