ZLDGYG 50 Парчиња Златен Партија прибор за на маса Поставена на Маса Декорација Octagonal Пластична Плоча Свадба, Роденден Резерви (Боја : A)

ZLDGYG 50 Парчиња Златен Партија прибор за на маса Поставена на Маса Декорација Octagonal Пластична Плоча Свадба,

Достапно за вашата нарачка
DEN 8982.48
Залиха:

Златна пластични плочи се направени од тешки-тежина пластични материјали за да се обезбеди дека нема да има несреќи, пукнатини и хаос за време на вашите активности.Елегантен дизајн : и глатки криви површина го прави овие octagona златна пластични плочи домот и пристојно.Златна сребрениот со прекрасни античкиот се справува додава допир на вашата трпезариска маса.Удобен и обновливи : користење на овие позлатени чинии може да го спаси вашиот чистење време.Можете да изберете да ги исфрли овие златна пластични садови директно со прибор за на маса, или да ги користите повторно по миење на рацете.Преку нивните разубавувањето, може да се направи монотоно трпезариска маса повеќе.Златна пластични садови е соодветен за вашата свадба, забава, роденден, банкет, денот на Благодарноста, Божиќ, празник, итн.Златна пластични плочи се направени од тешки-тежина пластични материјали за да се обезбеди дека нема да има несреќи, пукнатини и хаос за време на вашите активности.Елегантен дизајн : и глатки криви површина го прави овие octagona златна пластични плочи домот и пристојно.Златна сребрениот со прекрасни античкиот се справува додава допир на вашата трпезариска маса.Удобен и обновливи : користење на овие позлатени чинии може да го спаси вашиот чистење време.Можете да изберете да ги исфрли овие златна пластични садови директно со прибор за на маса, или да ги користите повторно по миење на рацете.Преку нивните разубавувањето, може да се направи монотоно трпезариска маса повеќе.Златна пластични садови е соодветен за вашата свадба, забава, роденден, банкет, денот на Благодарноста, Божиќ, празник, итн.Спецификација : Боја : golden Material : храна одделение plastic Size : 7.5 во 10.25 in Quantity : 50pcs Number на корисниците : 10 Occasions : родендени, банкет вечери, угостителство настани, reunions, ангажирање лица, свадба graduations, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Божиќ, итн.Карактеристики : може да се reused Packing листа : 1*50pcs прибор за на маса во собата.

Кон својствата

Color:
golden
Material:
food grade plastic
Size:
7.5in, 10.25in
Quantity:
50pcs
Number of users:
10
Occasions:
birthdays, banquet dinners, catering events, reunions, engagement parties, wedding graduations, Halloween, Thanksgiving, Christmas, etc.
Features:
can be reused
Packing list:
1*50pcs tableware set :

Најдобри предлози во категоријата