Doowin Тифани Таванот Светлина Флеш Планината, 14 Широк Мисија Стил Обоено Стакло Таванот Светлина за Дневна Соба, Entryway, Коридор, 2 Светлина (Сино-Портокалова)

Doowin Тифани Таванот Светлина Флеш Планината, 14 Широк Мисија Стил Обоено Стакло Таванот Светлина за Дневна Соба,

Достапно за вашата нарачка
DEN 3023.76
Залиха:

►[Спецификации] Абажур е 14" широк, висина е максимална 11" во целина.Основната плоча поставена на таванот е 5" широк.Таа користи : 2x E26 медиум база светилки (една сијалица макс. 60 Wattage).Компатибилен со Блескаво сијалица, ПРЕДВОДЕНА или CFL светилки (светилки не се вклучени). ►[Ретро& Шик Дизајн] Мисија форма дизајниран,измешани бои и гроздобер модели, полу флеш качи на таванот светлина ќе изгледа домот и додадете додадете контакт на шик во вашиот дом. ► [Прекрасни рачно изработени Обоено Стакло Светилка] Со сите обоени очила произведени преку ЧИСТА рачно производство, на pendant светлината собира безброј на посвети рачно производство и е здрав во изградба. ►[Едноставно Да се Соберат] Лесен-за-следење инструкции за инсталација.Нема дополнителни алатки или делови кои се потребни.Мулти-обоени сенка може да го прави совршено убав зависности на вашиот DIY ремоделирање во спалната соба, дневна соба, farmhouse, трпезарија, foyer, entryway крајот на маса, ходникот, кујната или канцеларија,итн. ►[Грижете се-бесплатно гаранција] 90-ден за слободни наплата и 2-годишната гаранција се предвидени со овој објект.Ве молиме да се чувствуваат слободни директно да контактирате со нас ако сте се сретнале со било какви прашања или проблеми со објектот.ширина : 14".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата