К&M 039-6774 JD 5000 Серија КМ 117 УНИ Про Комунални Суспензија на Собранието

К&M 039-6774 JD 5000 Серија КМ 117 УНИ Про Комунални Суспензија на Собранието

Достапно за вашата нарачка
DEN 16568.40
Залиха:

Издржливи жолта винил покривање.Contoured пена перници за дополнителна удобност.Комплетно водоотпорен.Слајд железнички прилагодување обезбедување оператор удобност.Адаптер заградата се вклучени.Комплетна алатка за суспензија на собранието за John Deere 5000 Серија Нови Трактори.На КМ 117 УНИ Про Комунални Суспензија на Собранието е место и за суспензија на собранието со тешки-должност прилагодливи механички суспензија.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата