STOBOK 10pcs 6L Мачка Отпадоци Кеси Мачка Отпадоци Измет Отпад Pick - Up Кеси Големи Куче Poo Кеси Куче Отпад Кеси со Рачки за Маче Милениче Материјали

STOBOK 10pcs 6L Мачка Отпадоци Кеси Мачка Отпадоци Измет Отпад Pick - Up Кеси Големи Куче Poo Кеси Куче Отпад Кеси

Достапно за вашата нарачка
DEN 2001.60
Залиха:

Компактен дизајн е за патот патувања и посети на дневни, groomer или домашно милениче мотел.Погоден за домови, продавници за домашни миленичиња, мачка кафе продавница, фабрика и така натаму.Својата одлична за зачувување голем капацитет мачка отпадоци, чиста и сува.Сопственик на абење и отпорност на способност, многу издржливи.Тоа е одличен начин да се спакуваат и да ги чува мачка ѓубре.Опис Ако сте во потрага за еден професионален и прифатлива мачка отпадоци амбалажа кеса, потоа за пребарување е овде.Тоа е затоа што нашите производи може да ги задоволи вашата потреба.Усвоена на премиум материјалот, практични и трајни производи за долго време се користи.Карактеристики - Боја : Бела;- Материјал : Пластика;- Големина : Околу 44. 70 X 20. 00 X6. 50cm/ 17. 57 X7. 86 X2. 55in;- Капацитет : 6 L;- Сопственик на абење и отпорност на способност, многу издржливи.- Погоден за домови, продавници за домашни миленичиња, мачка кафе продавница, фабрика и така натаму.- It' s одлична за зачувување голем капацитет мачка отпадоци, чиста и сува.- It' s одличен начин да се спакуваат и да ги чува мачка ѓубре.- Компактен дизајн е за патот патувања и посети на дневни, groomer или домашно милениче мотел.Пакет Вклучувајќи 10 x мачка отпадоци пакување кеси.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата