LFYPSM Спортски Игралишта Спортски Стока Децата Фудбал Вратата Преносни Виткање Пластични Фудбал Цел Рамка

LFYPSM Спортски Игралишта Спортски Стока Децата Фудбал Вратата Преносни Виткање Пластични Фудбал Цел Рамка

Достапно за вашата нарачка
DEN 804.00
Залиха:

Погоден за : 3 години и погоре, многу погодни за работа со пријатели или пракса цел цели,овие цели не треба да се зезнав заедно, секој дел може да се појави.Лесно да се инсталира и да го подобрат вашето дете е способноста да се движи.Лесен и пренослив, тоа може да се користи во затворени простории или на отворено.Издржливи материјали и живописни бои ги направи привлечна во однос на цената и квалитетот.Идеална за давање на малите деца; идеален за внатрешна и надворешна употреба.Лесно да се инсталира, збогатете го вашето дете е ракување способност, лесен и пренослив, може да се користи во затворени простории или на отворено Издржливи материјали и живописни бои ги направи атрактивни во цената и квалитетот Голема за давање на мали деца.Идеален за внатрешна и надворешна употреба.Се препорачува за деца 3 години и постари.Идеален за работа или пракса постигнувајќи цели со пријатели, отворено игри, играчки, децата роденден подароци спецификација на Производот : Боја : сина и жолта Возраст опсег : > 3 години Материјал : пластични Прошири големина : 50x25x33mm Нето тежина : 300kg пакетот вклучува : 1 x фудбал фудбал goalpost рамка сет 1 x гумени фудбалски 1 x нето-1 x inflator.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата