Деца Бебе Девојки Сомотски Здолниште со Висок Појас Кавга Основните Обичен Секојдневен Мини Здолништа Еластичен Појас На-линија Кратко Копчето Здолниште

Деца Бебе Девојки Сомотски Здолниште со Висок Појас Кавга Основните Обичен Секојдневен Мини Здолништа Еластичен

Достапно за вашата нарачка
DEN 335.76
Залиха:

100% Кожа.Големина(cm) 80 Здолниште Должина : 24 Половината : 46 Советува Возраст : 1-2 Години 90 Здолниште Должина : Беа 25,5 Половината : 48 Советува Возраст : од 2-3 Години, 100 Здолниште Должина : 27 Половината : 50 Советува Возраст : 3-4 Години 110 Здолниште Должина : 29 Половината : 52 Советува Возраст : 4-5 Години 120 Здолниште Должина : 31 Половината : 54 Советува Возраст : 5-6 Години Големина(инчен) 80 Здолниште Должина : 9.45 Половината : 18.11 Советува Возраст : 1-2 Години 90 Здолниште Должина : 10.04 Половината : 18.90 Советува Возраст : 2-3 Години 100 Здолниште Должина : 10.63 Половината : 19.69 Советува Возраст : 3-4 Години 110 Здолниште Должина : 11.42 Половината : 20.47 Советува Возраст : 4-5 Години 120 Здолниште Должина : 12.20 Половината : 21.26 Советува Возраст : 5-6 Години Боја : А1 Црна | Големина : 6-12 Месеци Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата