Погоди Што? Бебе Соопштение Унисекс-Onesie

Погоди Што? Бебе Соопштение Унисекс-Onesie

Достапно за вашата нарачка
DEN 358.80
Залиха:

100% Памук.Предвремени затворање.Супер меки : 5 мл.блокирам поврзана ткаенина дека нашето Бебе Bodysuits се направи да се чувствува добро против вашиот бебешка кожа.Удобен Памук : Нашето бебе облека се направени од 100% памук, што го прави мека и дише.Симпатична Onesie го прави за Голема и Смешни бебе туш Подарок идеја!. 100% чешлани ringspun памук 1 × 1 бебе ребро, Flatlock шевовите - Засилен три-брзо затворање.Двоен-игла ребрести обврзувачки за вратот, рамената, ракави и ногата отвори.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата