Esembly Крпа Пелена Пакет Сет (Големина 1, Brushstroke), Перење Прав Пакет (2 Парчиња) и Agitators за Миење Фен Топки (6 Pack) - Заврши Крпа Diapering Перење Пакет

Esembly Крпа Пелена Пакет Сет (Големина 1, Brushstroke), Перење Прав Пакет (2 Парчиња) и Agitators за Миење Фен

Достапно за вашата нарачка
DEN 2410.80
Залиха:

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Овој пакет вклучува еден Esembly Крпа Пелена Пакет во Собата, на 2-пакет за Перење Прав Пакет, и 6-pack Agitators или за миење фен топки.На Esembly Крпа Пелена Пакет Сет вклучува 3 Органски Абсорбента Inners и 1 Водоотпорен Пелена се Покријат во Големина 1 и во Brushstroke дизајн.АБСОРБЕНТА И ВОДООТПОРЕН : На Esembly Крпа Diapering Пакет вклучува три ултра-абсорбента органски памук Inners и еден рециклирани водоотпорен Надворешниот.На Esembly пелена е составен од 2 дела, Внатрешен обезбедува absorbency, и на Надворешните слоеви над Внатрешниот да заврши на пелена.МОЌЕН И НЕЖНИ : Нашата патент-очекување за Перење во Прав е специјално формулиран од страна на пелена перење на експерти за лесно и ефикасно моќ на чистење на вашата крпа пелени (Esembly Inners и Outers се продава одделно) додека се нежни за бебе кожата и нашата планета.ПОБРЗО СУВА : Во фен, Agitators лифт и посебна ткаенина дозволувајќи им на топол воздух да се движат поефикасно, помагање на сув вашиот перење брзо.Пречки и шила на топки, масажа на ткаенина, па излегува помек и fluffier.ЛЕСНО ДА се ПЕРАТ : се Плаши од перење?Не се.Inners се дизајнирани од страна на пелена перење на експерти!Измијте ги двапати неделно по Esembly е лесно и ефикасно 4-чекор инструкции.За најдобри резултати, перат со специјално формулиран Esembly за Перење во Прав (се продава одделно).Inners се мијат по секоја употреба, Outers може да се користи повеќе пати пред перењето.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата