YOUKEX Најлон Види Бенд Компатибилен со Fitbit Полнење 3 Бенд/Fitbit Полнење 4 Бендови/SE МЕНАЏМЕНТОТ на Бендот, Мека Дише Замена Wristband Спорт Рака за Жени Мажи

YOUKEX Најлон Види Бенд Компатибилен со Fitbit Полнење 3 Бенд/Fitbit Полнење 4 Бендови/SE МЕНАЏМЕНТОТ на Бендот,

Достапно за вашата нарачка
DEN 143.76
Залиха:

Youther Smart Watch Замена Бендови Компатибилен за Fitbit полнење 4/специјално Издание/Полнење 3/3 SE.И тоа ќе биде заклучена и цврсто да се вклучат.Мулти Избори : Постојат повеќе различни бои најпопуларните бои спорт бендот да го персонализирате вашиот apple iwatch и одговара на вашето расположение, облека во секојдневниот живот, се облекуваат вашиот apple i Watch и да го истакнете вашиот уникатен вкус.По стотици се повлече тестови, не грижете се за испаѓање.Нема тока на штрек рака, која може да се прилагоди брзо и лесно да ја промените должината на рака.Пакет Included1* Замена Wristband【Smart Watch и други додатоци НЕ се ВКЛУЧЕНИ】.Издржливи и мека низ вашиот зглоб, ја подобрува струење и удобност, ви донесе удобно носење искуство。Спорт Јамка бендот се карактеризира со силен кука и јамка fastener за брзо и лесно прилагодување.Тоа е супер лесно да се отстрани стариот рака и да го замените со оваа најлон врвката за на рака.Издржливи и мека низ вашиот зглоб, ја подобрува струење и удобност, ви донесе удобно носење искуство。Спорт Јамка бендот се карактеризира со силен кука и јамка fastener за брзо и лесно прилагодување.7 во(165-231mm), и може да се прилагоди на најлон бендови преку да се најде најсоодветен големина.Го види бендови се направени од високо квалитетна најлон материјал.Компатибилен Уред-Fitbit Полнење 3-Fitbit Полнење 3 SE-Fitbit Полнење 3 HR-Fitbit Полнење 4-Fitbit Полнење 4 SEFeatures1.Ако најлон wristband за fitbit полнење 4 се навлажни случајно, тоа трае само неколку минути да се исуши и нема да исчезнат, поради пот и дожд, па можете да го носат слободно додека пливање или дури и туширање.Тоа се вклопува зглоб големина од 6.Оваа најлон види бенд е компатибилен со доплата 4 / Полнење 4 специјално Издание /Полнење 3 /3 SE паметни часовници.Единствена најлон ткаат густа кука и јамка дизајн нека можете да ја прилагодите бенд големина како ви се допаѓа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата