Zzxxc Бања Пешкир Багажник, Сребро Бања Простор, Алуминиум Ротирачки Количка за Не-drilled Ѕид-Монтирани Складирање Чување Багажник, Туш Управување со Вшмукување Чаша

Zzxxc Бања Пешкир Багажник, Сребро Бања Простор, Алуминиум Ротирачки Количка за Не-drilled Ѕид-Монтирани Складирање

Достапно за вашата нарачка
DEN 1224.00
Залиха:

Простор алуминиум : направен од високо-квалитет простор алуминиумски материјал, не е лесно да ' рѓа и згаснат.Ноктите за слободни дупчење : едноставен за инсталација, без дупчење, нема штета на ѕидот.Лесен за инсталација : комплетен прибор и едноставен процесот на инсталација.Свитлива : може да биде укината кога не е во употреба, заштеда на простор.Елегантен дизајн : мазна, не burrs, се безбедни за употреба.Име : бања пешкир rack Size : 56/21.5/32cm Installation метод : punch Material : Space Aluminum Surface третман : anodic oxidation Color : silver Application предмет : бања, toilet Note : Прирачник за мерење може да биде погрешно, ве молам, разберете, ве молиме обратете се до крај product After-продажбата на услугата : испорака во рок од 7-21 работни дена, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата