Alipia Виножито Везови Конец Комплет - 50 Компјутери Крстот Бод Темата - Обоени String за Нараквица на Одлуки, Рака Везови и Крстот Бод Материјали

Alipia Виножито Везови Конец Комплет - 50 Компјутери Крстот Бод Темата - Обоени String за Нараквица на Одлуки,

Достапно за вашата нарачка
DEN 191.76
Залиха:

СЕ CRAFTIN' - Додадете нашите везови иконата за полнење на вашиот везови материјали!Идеален како крст бод забен конец, пријателство хривнија жици, и повеќе.Овој мулти-пакет на занает string треба да бидете окупирани за помали или поголеми проекти слично!.МУЛТИ-БОЈА на КОСА ТЕМАТА - Нашите 50 пакет на виножито тема содржи разубават низа на светла и колоритна string, вклучувајќи црна, бела и сето она помеѓу.Оваа везови сет содржи сите бои може да се потребни.ХРИВНИЈА ТЕМАТА - Секој од нашите рака извезени на тема & конец skeins мерка околу 8.75 дворови и индивидуално спакувани.Лесно да се unwrap, едноставно се најде на линијата на главата, се повлече на неа директно, и виножитото string ќе излезе во секвенца.ВИСОК КВАЛИТЕТ - Нашата тема за белегзии се направени за да се највисоките стандарди за квалитет, со сите крстот бод skeins содржи 6 теми секој.Секој поединец темата е разноврсна и доволно силна за да биде се користат самостојно.ИЗДРЖЛИВИ ВЕЗОВИ ТЕМИ - Нашите везови конец сет е направена да трае.Тие може да се мијат со топла вода во 95 целзиусови степени.Кајгана, железо и машина за перење безбедно.Конец изработени од 100% Полиестер.ALIPIA 50 Пакет Везови String за Нараквици и Крстот Бод Alipia е вез string сет на 50 е идеален за било која везови и крстот бод проекти, и го прави идеален пријателство хривнија тема.Овој пакет на multicolor везови конец треба да бидете окупирани за помали или поголеми проекти слично!Секој конец мерки околу 8.75 метри во должина и индивидуално спакувани.Нема потреба да рипувате отвори хартија за завиткување - едноставно се најде на линијата на главата, се повлече на неа директно, и линијата ќе излезе во секвенца.Нашите везови конец крстот бод темата е направена да трае.Измијте со топла вода во 95 степени целзиусови степени.Кајгана, железо и машина за перење безбедно.Нашите конец е направен од 100% Полиестер.Оваа 50 пакет на конец содржи разубават спектар на различни бои, вклучувајќи ги и црна, бела и се што е во меѓу - само за секоја боја може да ви треба!Нашите конец е направен да највисоките стандарди за квалитет.Секој skein на конец содржи 6 теми.Секој поединец нишка може да се користи одделно.Секоја нишка е разноврсна и доволно силна за да биде се користат самостојно.Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашиот начин на купувачите, не двоумете се да допрат и ние ќе го направат нештата десно.Се надеваме дека ќе уживате во нив!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата